Predaj, stavebné pozemky, 20 000 m2, Liptovský Peter 17,00 EUR/m2 navrhnúť cenu

PONÚKAME INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK NA LIPTOVE PODTATRANSKEJ OBLASTI

Výhradne len v ponuke TUreality ponúkame na predaj zaujímavý stavebný pozemok s rozlohou takmer 2-Hektáre 20.000 m2 ktorý je podľa územného plánu z časti určený na agroturistiku, výstavbu rekreačných stavieb do 12lôžok. Koeficient zastavanosti 0,2 a z časti na účely príležitostnej individuálnej rekreácie 0,1.

Pozemok sa nachádza na rovinatom teréne v peknom, tichučkom prostredí mimo zastavaného územia neďaleko podtatranskej obce Liptovský Peter, ktorú obklopuje panoráma Západných a Vysokých Tatier s monumentálny Kriváňom viditeľným priamo z pozemku. Na pozemok je prístup z diaľnice D1 do 5 minút. Je z polovice pokrytý lesným a z polovice trávnatým porastom s krovinami. Má dostatok slnka počas celého dňa vďaka ideálnej orientácii na všetky sv. strany. Je vhodný na stavbu rekreačných objektov s kombináciou agroturistiky, napr. hipoterapie.
K dispozícii je aj vypracovaný projekt dvoch zrubov + ranč pre kone s jazdiarňou.

Ing. siete: - elektrina v dosahu (výkr. situácie vyšších vzťahov k nahliadnutiu), vodovod - studne na pozemku, odpad - žumpa, septik, príp. čistička. Prístupová nespevnená cesta (vlastnícke vzťahy na prístup v riešení).

Občianska vybavenosť: najbližšia obec -Lipt. Peter

Lokalita, kde sa pozemok nachádza je z hľadiska cestovného ruchu zaujímavá pre turistov so záujmom o lyžovanie (Permon, Vysoké Tatry, Poprad, Lučivná, Lopušná, smer Brezno: Čertovica, Barbora V. Boca, Smer Lipt. Mikuláš: Jasná - Nízke Tatry, + ďalšie menšie strediská na Liptove) termálne kúpaliská (Tatralandia, Gino-paradise, Aquacity Poprad...), turistika, cykloturistika, rybolov, yachting na Lipt. Mare, zber húb, poľovníctvo...atď.


V cene kompletný právny servis, poradenstvo... - INFORMÁCIE A OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA e-mail: bella@tureality.sk

  • Cena 17,00 EUR/m2 navrhnúť cenu
  • Vložené 9. 1. 2023
  • Číslo inzerátu AR-022S-1383203 (42761)

Kontaktovať makléra

Róbert Bella
Róbert Bella Telefón: +421413217800 E-mail: bella@tureality.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
TUreality s.r.o. Hálkova 2761/33 01001 Žilina Telefón: 0948 777 027 E-mail: zilina@tureality.sk Web:
 
TOPlist TOPlist