Predaj, orná pôda, 10 000 m2, Liptovský Mikuláš 16,00 EUR/m2 navrhnúť cenu

Pozemok pri Aquaparku Tatralandia, Liptovský Mikuláš

Na predaj exkluzívny pozemok na Liptove vzdialený cca 600 m od Aquaparku Tatralandia o rozlohe 10.000 m2.
Pozemok je určený územným plánom mesta Liptovský Mikuláš ako obytná zóna s prevahou rodinných domov.
Plynovod vedie po hranici pozemku, elektrika je ťahaná popri hlavnej ceste, voda a kanalizácia sú najbližšie pri hlavnej ceste na úrovni, aquaparku, alternatívou kanalizácie by mohla byť čistička odpadových vôd. 
 Prístup na pozemok je priamym odbočením z hlavnej cesty č. 584 – hlavný ťah z Liptovského Mikuláša do Krakova (Zuberec) a na prístupovú cestu k pozemku je zriadené vecné bremeno na právo prejazdu a prechodu a uloženia inžinierskych sietí.
 
Pozemok je vhodný pre investorov, v atraktívnom prostredí v srdci Liptova, na brehu Liptovskej Mary. Pozemok je na takmer na rovine s nádherným výhľadom na Liptovskú Maru a všetky svetové strany.
Vhodné taktiež pre realizáciu projektov využívajúcich slnečnú alebo geotermálnu energiu. Možnosť zrealizovať geotermálny vrt. Viac informácií rádi poskytneme vážnemu záujemcovi.
 
Všeobecná charakteristika regiónu:
2,5 km od centra Liptovského Mikuláša, v území medzi Nízkymi a Západnými Tatrami, ktorá patrí medzi najatraktívnejšie oblasti SR s medzinárodnou návštevnosťou a s vybudovanou základnou turistickou infraštruktúrou.
Prístup na diaľnicu E50 (D1) v smere na východ - Poprad (najbližšie letisko), Košice a na západ Žilina, Bratislava, Krakov, Viedeň (medzinárodné letisko), Prahu a Budapešť.  
Celoročné atrakcie:

Aquapark Tatralandia – 600 m – najnavštevovanejší vodný park na Slovensku (600 tis. návštevníkov / rok), v roku 2012 rozšírenie krytej  - celoročnej časti o novú tropickú zónu Tropic Paradise.
Liptovská Mara – vodné športy – 300 m
Thermal Park Bešenová – 16 km (500 tis. návštevníkov / rok), v roku 2012 rozšírenie o tobogány, vlnový bazén, obrí detský hrad, v r. 2013 rozšírenie celoročnej - krytej zóny
Demänovské jaskyne – 12 km (150 tis. návštevníkov / rok)
horské stredisko Jasná Nízke Tatry – najznámejšie a najnavštevovanejšie lyžiarske stredisko stredoeurópskeho významu. V lete: lanovky a prístup na najdlhšiu turistickú trasu v strednej Európe po hrebeni Nízkych Tatier – 16 km (500 tis. návštevníkov / rok) – od zimy 2012 prepojenie severu a juhu Chopka modernou vysokokapacitnou lanovkou

Široké okolie plánovaného strediska cestovného ruchu sa vyznačuje kultúrnymi a historickými pamiatkami rôzneho druhu.
Územie Liptova poskytuje celoročnú možnosť športového vyžitia turistom, ktorí prichádzajú v zimnom období do lyžiarskych stredísk, v letnom období do Aquaparku Tatralandia, za horskou turistikou, vodnými športmi na Liptovskej Mare a divokých riekach (Belá, Váh). Medzi letné aktivity patrí ďalej cykloturistika, horolezectvo, paragliding, jaskyniarstvo, speleoturistika, rybárstvo, poľovníctvo, jazdectvo.

  • Cena 16,00 EUR/m2 navrhnúť cenu
  • Vložené 15. 1. 2014
  • Číslo inzerátu AR-02G7-104347 (2321)
  • Elektrická prípojka na pozemku
  • Forma vlastníctva firemný

Kontaktovať makléra

Zuzana Kubáňová
Zuzana Kubáňová Telefón: +421907325051 E-mail: zuzana.kubanova@realityalpia.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
Alpia, s.r.o A.Kmeťa 24 03601 Martin Telefón: +421915445670 E-mail: lukas.lucansky@realityalpia.sk Web:
 

Podobné reality

Orná pôda, Predaj, Liptovský Mikuláš - Demänová

Predaj, orná pôda, 11 270 m2

Liptovský Mikuláš, Demänová 36,00 EUR/m2

TOPlist TOPlist